2021.04.22 Csilla, Noémi

Továbbiak megtekintése

Adakozás

Bemutatkozás

Az Egy Falat Esély Alapítvány 2016-ben jött létre azzal a magasztos céllal, hogy támogatást nyújtson az ellátási területén a települések azon rászorultjainak, akiknek szükséges a létfenntartással kapcsolatos gondjaik enyhítése.

Az alapítvány tevékenységét az Egy Falat Esély Alapítvány Szociális Szolgáltató intézmény koordinálja, illetve szervezi meg a szociális étkeztetést és a népkonyhai szolgáltatást.

Adományok gyűjtése és eljuttatása a rászorultaknak az önkormányzatokkal egyeztetve folyamatos.

A felajánlott adományok eljuttatása a gyermekek részére, valamint az egyedül élő idősek és nagycsaládosok részére tartós élelmiszercsomagok osztása.

Kiemelt feladatnak tekintjük,  hogy a hátrányos helyzetű honfitársaink társadalmi esélyegyenlőségének elősegítését.